Prawo zaczyna się z nami

ESTILI

Prawnicze togi
szyte na miarę.

Najlepsza jakość tkanin i wykończeń
Zgodność z rozporządzeniem ministra
Możliwość realizacji nietypowych życzeń
Wykonane w 100% w Polsce

Szyjemy togi adwokackie, radcowskie, sędziowskie i prokuratorskie. Togi prawnicze marki ESTILI to pewność dobrego wyboru.

ESTILI od lat zajmuje się szyciem na miarę tog prawniczych dla najbardziej wymagających klientów. W 2015 roku poszerzyliśmy nasz łańcuch dystrybucyjny o sklep internetowy, w którym można złożyć zamówienie po samodzielnym zebraniu miary. Istnieje także możliwość opisania specjalnych życzeń podczas składania zamówienia, na przykład dodatkowych kieszeni itp.. Nasze togi zawsze spełniają wymogi obowiązującego prawa, dokładnie określającego kształt i szerokość kołnierza, ilość guzików, obwód rękawów i dołu togi oraz ilość i kierunek kontrafałd, a także formę żabotu czyli jego wymiar i ilość plis.

Wieloletnie doświadczenie naszych krawcowych jest gwarantem bezbłędnego wykonania i wykończenia tog. Wykrój togi zawsze jest przygotowywany indywidualnie dla każdego klienta osobno na podstawie naszych sprawdzonych form bazowych co jest charakterystyczne w szyciu bespoke. Jako jedyni na rynku realizujemy specjalne życzenia klientów.

Oferujemy togi z najwyższej jakości tkanin. Ceny naszych produktów zależą od wybranej tkaniny lecz każdy z nich jest szyty z najwyższą precyzją i starannoscią. Używamy wyłacznie wysokogatunkowych tkanin produkcji polskiej.